Apžvalgos ir straipsniai
„Enermax Liqtech 240“ AIO sistema
Daliname „Liqtech 120X“ radiatorių pusiau, išdėstome gautas dvi dalis vienoje horizantalioje plokštume, uždedame tuos pačius du 120 mm ventiliatorius ir testuojame. Ar pasirodymas bus geresnis?
500 W „FSP Xilenser“ maitinimo šaltinis
Vienas didžiausių OEM'ų, FSP, mums pateikė visiškai pasyvų 500 W „Aurum Xilenser“ agregatą, be savo išskirtinės savybės pasižymintį ir neįprasto dizaino prijungiamais kabeliais.
„Scythe Kotetsu“: kompaktiškųjų karalius?
„Scythe“ vardas nėra pats geidžiamiausias tarp mūsų, bet „Kotetsu“ tai galbūt pakoreguos ir net įtiks ne itin brangaus orinio aušintuvo ieškančiam ir paprastai neišlaidaujančiam lietuviui?
512 GB „Crucial M550“ SSD kaupiklis
„Crucial“ neišradinėjo dviračio: pasirinko vos šiek tiek atnaujintą „Marvell“ valdiklį, išlaikė papildomų savybių paketą ir tą pačią 20 nm MLC NAND atmintį bei pridėjo „Native write acceleration“.
Partneriai
Reklama
Apžvalgos

„Transcend SSD720“ 256 GB SSD kaupiklis

Parašė: BC00 Data: 2013-12-02 21:50:06 Prieš keletą metų mūsų apžvalgų asortimente įsimaišęs SSD kaupiklis sukeldavo didelį ažiotažą. Dabar to nebėra ir šie vartotoją iki ausų savo sparta pradžiuginantys įrenginiai pas mus svečiuojasi gana dažnai. Duomenų bazę pradėję kaupti nuo „SandForce SF-2281“ valdiklį turinčių SSD kaupiklių, vėliau apžvelgėme ne vieną ir kito gamintojo („Marvell“, „Indilinx“) valdiklį turinčius produktus. Tiesą pasakius, paskutiniu metu turėjome nedidelį „Marvell valdiklius naudojančių SSD kaupiklių bumą, todėl bandome grįžti į ištakas: išsiaiškinsime, ar vienas ant popieriaus greičiausių SF-2281 valdiklį turinčių ir „Transcend SSD720“ serijai priklausantis kaupiklis yra pajėgus išlikti nuožmioje konkurencijoje.

Išorė - vidus: 2 : 1: „Be Quiet! Power Zone“ 650 W

Parašė: BC00 Data: 2013-11-24 12:37:20 Maitinimo šaltinių su 80+ Silver sertifikatu gamyboje praktiškai nebelikus, o 80+ Platinum vis dar dažnai turint premium kainą, dažniausiu pasirinkimu tampa 80+ Bronze arba 80+ Gold modeliai, kurių patrauklumas pirmųjų sąskaita nuolat auga. Vidutinės klasės Be Quiet PowerZone gama neketina parodyti įspūdingų efektyvumo skaičių dėl šiai dienai jau tikrai neaukšto bronzinio sertifikato, tačiau naujausias Listan produktas talpina keletą vartotojui patrauklių savybių, susijusių ne tik su bendros PC sistemos aušinimo galios didinimu, bet ir potencialiai pagerintu patikimumu/patvarumu.

„AS mini“: „ASRock Z87E-ITX“ pagrindinė plokštė

Parašė: BC00 Data: 2013-11-17 22:20:24 Daugelis pagrindinių plokščių gamintoją, „ASRock“, prisimena kaip didžiuliam katinui, „AsusTek“ („Asus“), priklausančią pilką pelytę. Tiesą pasakius, niekada „Asus“ tos pelytės suvalgyti neketino, tačiau ją stumdė ir naudojo savo tikslams. Kone visą laiką, kuomet „ASRock“ priklausė „AsusTek“, dukterinė kompanija buvo naudojama kaip biudžetinių (geriausiu atveju vidutinės klasės) produktų kūrėja (platforma), kuriai įžengti į high-end klasė taip ir nebuvo leista. Situacija kardinaliai pasikeitė, kai „ASRock“ gavo nepriklausomybę: ji ne tik stipriai pakėlė savo biudžetinės produkcijos vertę, bet ir tapo konkurencinga aukščiausiame pagrindinių plokščių segmente, kuriame, išėjus „Intel Haswell“ procesoriams, „ASRock“ reprezentuoja „OC Formula“ serija. Pastarąją gamą pasiliksime ateičiai, šįkart susikoncentruodami ties kompaktiškų, bet vis dar spartinimui ir papildomų savybių gausai reiklius vartotojus. Vienintelė Z87 mikroschemų rinkinį turinti „ASRock“ mITX formato Z87E-ITX motininė minimalistiniame ėriuko kailyje saugo tai, kas gali sudominti bet kokio plauko pirkėją, pradedant ieškantį to pačio kompaktiškumo ir baigiant tuo, kuris nenori vardan mITX dizaino prarasti spartinimo galimybių ar pagerintos muzikos reprodukcijos, lyginant su daugeliu kitų pagrindinių plokščių.

Originali prigimtis: „Seasonic X-750“ (SS-750KM3)

Parašė: BC00 Data: 2013-11-16 21:02:22 „Seasonic“ inžineriniai sprendimai pas mus lankosi išties dažnai, kurie būna pateikiami dvejomis skirtingomis formomis: arba su originaliu lipduku, arba paskolinti kitiems maitinimo šaltinių gamintojams (pastarąjį žodį galima pavartoti ir kabutėse). Dažno svečio etiketė „Seasonic“ taikoma ne tik dėl mūsų galimybių ir atsidavimo testuojant maitinimo šaltinius, tačiau ir todėl, kad šiai dienai „Seasonic“ yra vienas populiariausių OEM gamintojų, o KM3 platforma yra kone dažniausias pasirinkimas aukštesnės-aukščiausios klasės sektoriuje. Šįkart vertinsime dar vieną KM3 narį: originalų, galintį tiekti 750 W, turintį 80+ Gold sertifikatą ir pilnai modulinį dizainą. Lygindami „Seasonic X-750“ ir „Corsair AX760“ pasižiūrėsime kaip gali skirtis tos pačios platformos rezultatai ir kuris maitinimo šaltinis vertesnis pirmenybės.

Ten, kur prasideda spalvoti lizdai - „Be Quiet! Straight Power E9“ 680 W

Parašė: BC00 Data: 2013-11-01 22:33:45 Kaip ir kievienam maitinimo šaltinių rinkos žaidėjui, norinčiam išgyventi nuožmioje rinkoje, taip ir „Listan“, reikalingas plataus diapazono portfelis. Nors šįkart dar nesikrapštysime arčiau vokiečių kompanijos portfelio dugno, ką žadame padaryti šiek tiek vėliau, tačiau žengsime žingsneliu atgal, lyginant su neseniai apžveltu labai aukštos klasės „Dark Power Pro 10“ maitinimo šaltiniu. Laipteliu žemiau laikoma „Straight Power“ vardu pavadinta PSU gama, o jos 680 W atstovas leis toliau aiškintis, link kokios stovyklos reikia pasukti renkantis 650-750 W galios, 80+ Gold efektyvumo sertifikatą turintį, maitinimo šaltinį.

Skiepai nerangiam monitoriui: „SilverStone ARM11SC” ranka

Parašė: BC00 Data: 2013-10-28 19:30:09 Nors monitorių gamintojai to labai aiškiai nepropaguoja, galima surasti kone identiškų gaminių tarpusavyje besiskiriančių tik stovu arba kitaip vadinama koja. Žinoma, daugeliui aktualiausias LCD matricos tipas, atsako laikas ar galų gale dizainas, tačiau pritaikyto stovo ergonomika turbūt yra pagrindinė antro plano savybė, leidžianti išlaikyti pačią patogiausią sėdėjimo pozą ir patį kokybiškiausią vaizdą (priklausantį nuo matricos ir jos apžvalgos kampų), išvengiant tokių nemalonių interjero detalių, kaip knygos ar kito ne pagal paskirtį panaudoto plokščio daikto. O pasigaminta pakyla išsprendžia tik dviejų krypčių problemą. Pastarųjų absoliučiai neturėtų likti su labai pravarčiu periferiniu įrenginiu iš „SilverStone” - ARM11SC ranka.

Jaunesnėlis „OCZ Vector“ brolis - „Vertex 450“ 256 GB SSD kaupiklis

Parašė: BC00 Data: 2013-10-26 16:20:35 Paskutiniu vartotojams reikšmingu „OCZ“ žingsniu be abejonės laikoma koncentracija į jau nuosavą „Barefoot 3“ valdiklį. Atsisakiusi daugybės biudžetinės klasės SSD kaupiklių, o tuo pačiu ir „SandForce SF-2281“ valdiklių, kurie kompanijos metraštyje paliko gana tamsius įrašus, „OCZ“ ir „Barefoot 3“ pradeda sieti tamprus ryšys – didžiuliai lūkesčiai. Dabartiniame asortimente turėdama vienintelį SF-2281 grįstą SSD kaupiklį – „Vertex 3.20“ – kuriuo buvo bandoma rinkai pateikti „Vertex 3“ už mažesnę kainą, dėja, darytos apžvalgos metu – nesėkmingai, „OCZ“ bando sustiprinti pozicijas kartu su „Vertex 450“. Pastarasis linksniuojamas kaip jaunesnėlis flagmano „Vector“ brolis.

„Enermax Revolution87+“ 650 W maitinimo šaltinis

Parašė: BC00 Data: 2013-10-25 19:08:46 „Platimax“ modeliui patvirtinus savo vardą, kainą ir užimamą padėtį ne tik tarp „Enermax siūlomų, bet ir visų „high-end“ rinkoje esančių maitinimo šaltinių, turime galimybę pasižiūrėti į laipteliu žemiau esančią „Revolution87+“ (Revo87+) seriją. Būnant visiškai tiksliems, tarp „Platimax“ ir „Revolution 87+“ įsimaišo MAXREVO maitinimo šaltiniai. Galingiausiems „Platimax“ modeliams turint daugiau kosmetinius vidaus pakeitimus, lyginant su MAXREVO, panaši situacija esti ir tarp silpnesnių „Platimax“ ir „Revolution87+“ narių. Nesigainiodama 80+ Platinum lipduko, „Enermax“ nusprendė leisti išlaikyti 650 W „Revolution87+“ modeliui pagrindines „Platimax“ savybes, tik už kur kas prieinamesnę kainą. Tiesa, Revo87+ savo vertę turės rodyti ne prieš identiškos galios „Platimax“ modelį, bet prieš „Be Quiet! Dark Power Pro 10“ (DPP10), kuris jau spėjo pabuvoti mūsų laboratorijoje.

Švelnus atoveiksmis į prisilietimą: „Enermax iVektor“

Parašė: zirnis Data: 2013-10-20 13:44:02 Praeitą karta apžvelgdami „Enermax Fulmo ST“ korpusą nesuklydome teigdami, kad „Enermax“ paskutiniu metu vis daugiau dėmesio skiria korpusams, „iVektor“ tai įrodo dar kartą. „iVektor“ yra pristatomas, kaip pirmasis korpusas iš naujos „Enermax“ „gaming“ produktų linijos, kurios devizas yra "Ahead of the game".

„Roccat Savu“ vidutinio dydžio žaidimų pelytė

Parašė: TMNRokas Data: 2013-10-04 16:25:58 Entuziastų pasaulyje pelė nėra paprastas periferinis įrenginys — ji tampa įrankiu, o įrankis įtakoja darbo kokybę, bei komfortą jį atliekant. Renkantis pelę žaidimams reikia atsižvelgti į daug dalykų. Pirmiausia reikia išanalizuoti savo žaidimo stilių, pasverti prie kokio žanro žaidimų laiko praleisite daugiausiai. Svarbu atsižvelgti net į tokius faktorius, kaip rankų prakaitavimas, dydis, patogiausias pelės laikymo būdas, trumpai tariant — ergonomika. Tada seka dizainas, surinkimo kokybė ir kaina. Visa tai skamba komplikuotai ir, galbūt, ne taip jau būtinai kiekvienam vartotojui, dėl to rimtesni periferijos gamintojai kuria tarpinius produktus, tenkinančius eilinį vartotoją judantį link entuziasto lygio arba tiesiog esantį tarp dviejų pasaulių.

Linkęs į šnabždėjimą: NZXT H630 korpusas

Parašė: BC00 Data: 2013-09-16 18:59:39 Išskirtinai vien triukšmo slopinime besikoncentruojantys dalyviai priverčia ir kitas korpusų kompanijas atidaryti „noise dampening“ konvejerį. Šiai dienai visi didžiausios ir žinomiausios įmonės turi bent vieną tokio tipo korpusus apimančią seriją. Neišimtis ir NZXT. Kompanija apibūdina šią gamą trimis žodžiais: „Švarus, modernus, tylus“. Naujausias serijos produktas H630 buvo kurtas su vienu paprastu tikslu: leisti entuziastams suprojektuoti aukščiausios spartos sistemą, ją išlaikant virtualiai negirdimą. Tam ir buvo sukurtas H630. Šalia esanti mini nuotrauka parodo, kad tai tikrai modernus, švarus ir talpus H serijos narys. Ką turėsime daugiau?

Tebūnie tyla: Seasonic Platinum-520 Fanless (SS-520FL)

Parašė: BC00 Data: 2013-09-15 14:26:54 Pasyvi arba visiškai pasyvi sistema net ir šiais moderniais laikais vis dar yra gana dideliu tabu. Tai sąlygoja dvi esminės priežastys. Pirma - kaina. Antra - nedidelė pasiūla. Ir abu aspektai be didelių išimčių liečia tris pagrindines sudedamąsias pasyvios sistemos dalis: CPU aušintuvą, vaizdo plokštę ir maitinimo šaltinį. Žinoma, visiškai pasyviai sistemai reikės priskirti ir unikalų korpusą. Vaizdo plokštėms, ypač galingesnioms, visiškai neturint pasyvaus aprėdo, asortimentą kiek praplėčia dalis CPU aušintuvų ir PSU gamintojų, tačiau ir čia reikiamų komponentų bendrą skaičių sutalpinsime vos ant dviejų rankų pirštų. Pradedame kelionę link pasyvaus „build'o“ kartu su „Seasonic“ ir jos pasyviu 520 W maitinimo šaltiniu.
  1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 29  
Reklama
Reklama
Reklama
Apklausa
Kokio tipo matricą turi Jūsų monitorius?

IPS

TN

VA

PLS

Nežinau

Facebook
©2007-2014 Technews.lt
Apie/About | Taisyklės | RSS | Pagrindinis | Naujienos | Apžvalgos | Straipsniai | Diskusijos