Apžvalgos ir straipsniai
„ARCTIC Accelero Xtreme IV“ aušintuvas
„Accelero Xtreme IV“ pagrindine užduotimi tapo vėsesnis VRM grandinės ir vRAM lustų darbas. „ARCTIC“ tai žada pasiekti be tam skirtų įprastų radiatorių, ir dar ant karštosios „Radeon R9 290“.
„AMD Mantle“ analizė su „Sapphire R9 290“
„AMD Mantle“ technologijos analizavimas su pora skirtingų „Intel“ ir AMD procesorių, papildomai pridedant pojūčius, kuriuos išgyvenome aktyvavę AMD „TrueAudio“ žaidime „Thief“.
„SilverStone RVZ01“ korpusas
Pirmieji„Raven“ korpusai pasižymėjo didžiule talpa, vėliau matmenys kiek sumažėjo su RV02 ir RV03 modeliais, kol galiausiai „SilverStone“ nusprendė rinkai pateikti mini-ITX mažylį.
„ASRock Z97 Pro3“ ir „Z97 Anniversary“
Pagrindinių plokščių gamintojai kartu su Z97 lustų rinkiniu gavo gerą galimybę paimprovizuoti - to puikus pavyzdys du Z97 modeliai iš „ASRock“, kuriuos šiandien ir inspektuosime.
Partneriai
Reklama
Apžvalgos

„NZXT Kraken X40“: ar gali su manimi susitvarkyti?

Parašė: BC00 Data: 2013-12-27 15:24:17 Net su lėtai besisukančiais „Alpenfohn“ ventiliatoriais „NZXT Kraken X60“ ramiai įsitaisius grafų viršūnėje šįkart gauname progą išbandyti Kraken X40. Tai mažiau paplitęs 140 mm modelis (lyginant su 120 mm populiarumu), šįkart sukomplektuotas su vienu standartiniu NZXT ventiliatoriumi, o ne „Bitfenix“, „Alpenfohn“ ar „Noiseblocker“ sprendimais, kurių derinius taip pat gali pasiūlyti „Caseking.de“ parduotuvė. NZXT žodžio kišenėje neieško ir teigia, kad X40 efektyvumu gali prilygti tokiems AIO sprendimams, kaip „Corsair H100i“. Pastarojo neturėdami seksime, ar gali Kraken X40 prilygti “Cooler Master Eisberg 240L Prestige“.

Kai pasirinkimą nulemia geografinė padėtis: „Corsair RM750“

Parašė: BC00 Data: 2013-12-22 23:58:51 Pagrinde naudodamasi „Seasonic“, „Chanell Well Technology“ (CWT) ir „Flextronics“ OEM gamintojų paslaugomis „Corsair“ galiausiai kooperatizuojasi su „Chicony“. Nors iki skausmo žinomas pavadinimas grąžina šilčiausius jausmus tūkstantmečio sandaros klaviatūroms, anų ir šių laikų „Chicony“ nėra tas pats vienetas. „Chicony Electronics“ grupei priklausantis „Chicony Power Technology Co.“ padalinys „Corsair“ prašymu sutiko sukurti pinigine išraiška labai patrauklią efektyvumui ir tylai optimizuotą platformą, priešakyje su 80+ Gold sertifikatu, pilnai moduliniu dizainu, Zero RPM režimu, žemo profilio kabeliais ir „Corsair Link“ funkcija, leidžiančia stebėti +12V linijos įtampą ir ventiliatoriaus darbą. Lietuvos rinkoje „Enermax“ prekinis ženklas „LEPA“ ir jos „G“ serija staiga gauna rimtą iššūkį?

„Gigabyte Gsmart Roma R2“ išmanusis telefonas

Parašė: BC00 Data: 2013-12-22 20:45:05 „Gigabyte“ portfeliui esant labai dideliam, pradedant klausimų nekeliančiomis vaizdo ir pagrindinėmis plokštėmis bei baigiant kur kas skurdesnių atsiliepimų sulaukusiais periferiniais prietaisais ir maitinimo šaltiniais, akivaizdu, kad ši Taivano kompanija yra išvysčiusi skirtingo lygio, apimant kokybę, taikomas technologijas ir pasirinkimo dydį, produktų nišas. Neseniai „Gigabyte“ tapo vienu iš labai nedaugelio HW gamintojų, kurie į savo asortimentą įtraukia ir išmaniuosius telefonus. Tam buvo sukurtas „Gsmart“ prekinis ženklas, kuriam šiandien priskiriamas „Gigabyte Gsmart Roma R2“ – 4“ IPS ekraną turintis išmanusis telefonas, pasižymintis patraukliu kompaktišku dizainu, 5 Mpix kamera ir galintis priimti dvi SIM korteles.

„GoClever Aries 70“ planšetinis kompiuteris - kelias sumaniam pasirinkimui?

Parašė: BC00 Data: 2013-12-16 20:16:34 Jau keli metai kompiuterių rinkai iš lėto, bet dėsningai krypstant iš neportatyvios į portatyvią, pastarąjį procesą pagreitino planšetinių kompiuterių atsiradimas. Galima nuspėti, kad jos atsikando ir dalį nešiojamų kompiuterių pardavimų - kartais vartotojui tereikia nebrangaus, kompaktiško ir negalingo įrenginio, tokiu būdu aplenkiant nešiojamus kompiuterius. Šiandien su potencialiais tokio tipo pirkėjais pasiaiškinsime, ar „GoClever“ firmos „Aries 70“ gali būti sutapatintas su firmos pavadinimu ir tapti protingu pasirinkimo keliu renkantis nebrangią planšetę.

Prestižas su priekaištais: „Cooler Master Eisberg 240L Prestige“

Parašė: BC00 Data: 2013-12-10 13:47:49 „Cooler Master“ apėmęs noras dominuoti entuziastams skirtoje AIO vandens aušinimo rinkoje ir pačių aukščiausių sprendimų trūkumas iš OEM gamintojų „Asetek“ ir „CoolIT“ paskatino šį Taivano gamintoją susikooperuoti su vokiečių aušinimo vandeniu specialistu „Alphacool“. Simbiozė leido sukurti unikalią, HW komponentų prijungimo- išplėtimo galimybe pasižyminčią, „Eisberg“ seriją, kurią reprezentuoja du skirtingo dydžio modeliai: „Eisberg 120L Prestige“ ir „Eisberg 240L Prestige“. Taigi, ar 240L ledkalnis sugebės paskandinti visus prieš tai testuotus laivus, kurių šturvalus valdo „NZXT“, „Antec“ ir keletas orinių aušintuvų gamintojų?

„Roccat Isku FX“ — klaviatūra MMO asams

Parašė: TMNRokas Data: 2013-12-03 18:12:22 Šiandien išsirinkti klaviatūrą nėra taip paprasta kaip prieš dešimt metų, kai pakakdavo patikrinti ar veikia visi klavišai ir išsirinkti jungtį — PS/2 arba USB. Atsiradus paklausai nišiniams produktams gamintojai pradėjo kurti klaviatūras su papildomu funkcionalumu, taip pat ir žaidimams. „Roccat Isku“ buvo atnaujinta ir patobulinta, dabar prie pavadinimo puikuojasi FX raidelės, o kaina šoktelėjo apie 70 Lt. „Roccat Isku FX“ naudoju pusę metų, ką apie ją galvoju — skaitykite toliau.

„Transcend SSD720“ 256 GB SSD kaupiklis

Parašė: BC00 Data: 2013-12-02 21:50:06 Prieš keletą metų mūsų apžvalgų asortimente įsimaišęs SSD kaupiklis sukeldavo didelį ažiotažą. Dabar to nebėra ir šie vartotoją iki ausų savo sparta pradžiuginantys įrenginiai pas mus svečiuojasi gana dažnai. Duomenų bazę pradėję kaupti nuo „SandForce SF-2281“ valdiklį turinčių SSD kaupiklių, vėliau apžvelgėme ne vieną ir kito gamintojo („Marvell“, „Indilinx“) valdiklį turinčius produktus. Tiesą pasakius, paskutiniu metu turėjome nedidelį „Marvell valdiklius naudojančių SSD kaupiklių bumą, todėl bandome grįžti į ištakas: išsiaiškinsime, ar vienas ant popieriaus greičiausių SF-2281 valdiklį turinčių ir „Transcend SSD720“ serijai priklausantis kaupiklis yra pajėgus išlikti nuožmioje konkurencijoje.

Išorė - vidus: 2 : 1: „Be Quiet! Power Zone“ 650 W

Parašė: BC00 Data: 2013-11-24 12:37:20 Maitinimo šaltinių su 80+ Silver sertifikatu gamyboje praktiškai nebelikus, o 80+ Platinum vis dar dažnai turint premium kainą, dažniausiu pasirinkimu tampa 80+ Bronze arba 80+ Gold modeliai, kurių patrauklumas pirmųjų sąskaita nuolat auga. Vidutinės klasės Be Quiet PowerZone gama neketina parodyti įspūdingų efektyvumo skaičių dėl šiai dienai jau tikrai neaukšto bronzinio sertifikato, tačiau naujausias Listan produktas talpina keletą vartotojui patrauklių savybių, susijusių ne tik su bendros PC sistemos aušinimo galios didinimu, bet ir potencialiai pagerintu patikimumu/patvarumu.

„AS mini“: „ASRock Z87E-ITX“ pagrindinė plokštė

Parašė: BC00 Data: 2013-11-17 22:20:24 Daugelis pagrindinių plokščių gamintoją, „ASRock“, prisimena kaip didžiuliam katinui, „AsusTek“ („Asus“), priklausančią pilką pelytę. Tiesą pasakius, niekada „Asus“ tos pelytės suvalgyti neketino, tačiau ją stumdė ir naudojo savo tikslams. Kone visą laiką, kuomet „ASRock“ priklausė „AsusTek“, dukterinė kompanija buvo naudojama kaip biudžetinių (geriausiu atveju vidutinės klasės) produktų kūrėja (platforma), kuriai įžengti į high-end klasė taip ir nebuvo leista. Situacija kardinaliai pasikeitė, kai „ASRock“ gavo nepriklausomybę: ji ne tik stipriai pakėlė savo biudžetinės produkcijos vertę, bet ir tapo konkurencinga aukščiausiame pagrindinių plokščių segmente, kuriame, išėjus „Intel Haswell“ procesoriams, „ASRock“ reprezentuoja „OC Formula“ serija. Pastarąją gamą pasiliksime ateičiai, šįkart susikoncentruodami ties kompaktiškų, bet vis dar spartinimui ir papildomų savybių gausai reiklius vartotojus. Vienintelė Z87 mikroschemų rinkinį turinti „ASRock“ mITX formato Z87E-ITX motininė minimalistiniame ėriuko kailyje saugo tai, kas gali sudominti bet kokio plauko pirkėją, pradedant ieškantį to pačio kompaktiškumo ir baigiant tuo, kuris nenori vardan mITX dizaino prarasti spartinimo galimybių ar pagerintos muzikos reprodukcijos, lyginant su daugeliu kitų pagrindinių plokščių.

Originali prigimtis: „Seasonic X-750“ (SS-750KM3)

Parašė: BC00 Data: 2013-11-16 21:02:22 „Seasonic“ inžineriniai sprendimai pas mus lankosi išties dažnai, kurie būna pateikiami dvejomis skirtingomis formomis: arba su originaliu lipduku, arba paskolinti kitiems maitinimo šaltinių gamintojams (pastarąjį žodį galima pavartoti ir kabutėse). Dažno svečio etiketė „Seasonic“ taikoma ne tik dėl mūsų galimybių ir atsidavimo testuojant maitinimo šaltinius, tačiau ir todėl, kad šiai dienai „Seasonic“ yra vienas populiariausių OEM gamintojų, o KM3 platforma yra kone dažniausias pasirinkimas aukštesnės-aukščiausios klasės sektoriuje. Šįkart vertinsime dar vieną KM3 narį: originalų, galintį tiekti 750 W, turintį 80+ Gold sertifikatą ir pilnai modulinį dizainą. Lygindami „Seasonic X-750“ ir „Corsair AX760“ pasižiūrėsime kaip gali skirtis tos pačios platformos rezultatai ir kuris maitinimo šaltinis vertesnis pirmenybės.

Ten, kur prasideda spalvoti lizdai - „Be Quiet! Straight Power E9“ 680 W

Parašė: BC00 Data: 2013-11-01 22:33:45 Kaip ir kievienam maitinimo šaltinių rinkos žaidėjui, norinčiam išgyventi nuožmioje rinkoje, taip ir „Listan“, reikalingas plataus diapazono portfelis. Nors šįkart dar nesikrapštysime arčiau vokiečių kompanijos portfelio dugno, ką žadame padaryti šiek tiek vėliau, tačiau žengsime žingsneliu atgal, lyginant su neseniai apžveltu labai aukštos klasės „Dark Power Pro 10“ maitinimo šaltiniu. Laipteliu žemiau laikoma „Straight Power“ vardu pavadinta PSU gama, o jos 680 W atstovas leis toliau aiškintis, link kokios stovyklos reikia pasukti renkantis 650-750 W galios, 80+ Gold efektyvumo sertifikatą turintį, maitinimo šaltinį.

Skiepai nerangiam monitoriui: „SilverStone ARM11SC” ranka

Parašė: BC00 Data: 2013-10-28 19:30:09 Nors monitorių gamintojai to labai aiškiai nepropaguoja, galima surasti kone identiškų gaminių tarpusavyje besiskiriančių tik stovu arba kitaip vadinama koja. Žinoma, daugeliui aktualiausias LCD matricos tipas, atsako laikas ar galų gale dizainas, tačiau pritaikyto stovo ergonomika turbūt yra pagrindinė antro plano savybė, leidžianti išlaikyti pačią patogiausią sėdėjimo pozą ir patį kokybiškiausią vaizdą (priklausantį nuo matricos ir jos apžvalgos kampų), išvengiant tokių nemalonių interjero detalių, kaip knygos ar kito ne pagal paskirtį panaudoto plokščio daikto. O pasigaminta pakyla išsprendžia tik dviejų krypčių problemą. Pastarųjų absoliučiai neturėtų likti su labai pravarčiu periferiniu įrenginiu iš „SilverStone” - ARM11SC ranka.
  1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 29  
Reklama
Reklama
Reklama
Apklausa
Kokio tipo matricą turi Jūsų monitorius?

IPS

TN

VA

PLS

Nežinau

Facebook
©2007-2014 Technews.lt
Apie/About | Taisyklės | RSS | Pagrindinis | Naujienos | Apžvalgos | Straipsniai | Diskusijos