Apžvalgos ir straipsniai
„SilverStone RVZ01“ korpusas
Pirmieji„Raven“ korpusai pasižymėjo didžiule talpa, vėliau matmenys kiek sumažėjo su RV02 ir RV03 modeliais, kol galiausiai „SilverStone“ nusprendė rinkai pateikti mini-ITX mažylį.
„ASRock Z97 Pro3“ ir „Z97 Anniversary“
Pagrindinių plokščių gamintojai kartu su Z97 lustų rinkiniu gavo gerą galimybę paimprovizuoti - to puikus pavyzdys du Z97 modeliai iš „ASRock“, kuriuos šiandien ir inspektuosime.
„Enermax Liqtech 240“ AIO sistema
Daliname „Liqtech 120X“ radiatorių pusiau, išdėstome gautas dvi dalis vienoje horizantalioje plokštume, uždedame tuos pačius du 120 mm ventiliatorius ir testuojame. Ar pasirodymas bus geresnis?
500 W „FSP Xilenser“ maitinimo šaltinis
Vienas didžiausių OEM'ų, FSP, mums pateikė visiškai pasyvų 500 W „Aurum Xilenser“ agregatą, be savo išskirtinės savybės pasižymintį ir neįprasto dizaino prijungiamais kabeliais.
Partneriai
Reklama
Apžvalgos

„GoClever Aries 70“ planšetinis kompiuteris - kelias sumaniam pasirinkimui?

Parašė: BC00 Data: 2013-12-16 20:16:34 Jau keli metai kompiuterių rinkai iš lėto, bet dėsningai krypstant iš neportatyvios į portatyvią, pastarąjį procesą pagreitino planšetinių kompiuterių atsiradimas. Galima nuspėti, kad jos atsikando ir dalį nešiojamų kompiuterių pardavimų - kartais vartotojui tereikia nebrangaus, kompaktiško ir negalingo įrenginio, tokiu būdu aplenkiant nešiojamus kompiuterius. Šiandien su potencialiais tokio tipo pirkėjais pasiaiškinsime, ar „GoClever“ firmos „Aries 70“ gali būti sutapatintas su firmos pavadinimu ir tapti protingu pasirinkimo keliu renkantis nebrangią planšetę.

Prestižas su priekaištais: „Cooler Master Eisberg 240L Prestige“

Parašė: BC00 Data: 2013-12-10 13:47:49 „Cooler Master“ apėmęs noras dominuoti entuziastams skirtoje AIO vandens aušinimo rinkoje ir pačių aukščiausių sprendimų trūkumas iš OEM gamintojų „Asetek“ ir „CoolIT“ paskatino šį Taivano gamintoją susikooperuoti su vokiečių aušinimo vandeniu specialistu „Alphacool“. Simbiozė leido sukurti unikalią, HW komponentų prijungimo- išplėtimo galimybe pasižyminčią, „Eisberg“ seriją, kurią reprezentuoja du skirtingo dydžio modeliai: „Eisberg 120L Prestige“ ir „Eisberg 240L Prestige“. Taigi, ar 240L ledkalnis sugebės paskandinti visus prieš tai testuotus laivus, kurių šturvalus valdo „NZXT“, „Antec“ ir keletas orinių aušintuvų gamintojų?

„Roccat Isku FX“ — klaviatūra MMO asams

Parašė: TMNRokas Data: 2013-12-03 18:12:22 Šiandien išsirinkti klaviatūrą nėra taip paprasta kaip prieš dešimt metų, kai pakakdavo patikrinti ar veikia visi klavišai ir išsirinkti jungtį — PS/2 arba USB. Atsiradus paklausai nišiniams produktams gamintojai pradėjo kurti klaviatūras su papildomu funkcionalumu, taip pat ir žaidimams. „Roccat Isku“ buvo atnaujinta ir patobulinta, dabar prie pavadinimo puikuojasi FX raidelės, o kaina šoktelėjo apie 70 Lt. „Roccat Isku FX“ naudoju pusę metų, ką apie ją galvoju — skaitykite toliau.

„Transcend SSD720“ 256 GB SSD kaupiklis

Parašė: BC00 Data: 2013-12-02 21:50:06 Prieš keletą metų mūsų apžvalgų asortimente įsimaišęs SSD kaupiklis sukeldavo didelį ažiotažą. Dabar to nebėra ir šie vartotoją iki ausų savo sparta pradžiuginantys įrenginiai pas mus svečiuojasi gana dažnai. Duomenų bazę pradėję kaupti nuo „SandForce SF-2281“ valdiklį turinčių SSD kaupiklių, vėliau apžvelgėme ne vieną ir kito gamintojo („Marvell“, „Indilinx“) valdiklį turinčius produktus. Tiesą pasakius, paskutiniu metu turėjome nedidelį „Marvell valdiklius naudojančių SSD kaupiklių bumą, todėl bandome grįžti į ištakas: išsiaiškinsime, ar vienas ant popieriaus greičiausių SF-2281 valdiklį turinčių ir „Transcend SSD720“ serijai priklausantis kaupiklis yra pajėgus išlikti nuožmioje konkurencijoje.

Išorė - vidus: 2 : 1: „Be Quiet! Power Zone“ 650 W

Parašė: BC00 Data: 2013-11-24 12:37:20 Maitinimo šaltinių su 80+ Silver sertifikatu gamyboje praktiškai nebelikus, o 80+ Platinum vis dar dažnai turint premium kainą, dažniausiu pasirinkimu tampa 80+ Bronze arba 80+ Gold modeliai, kurių patrauklumas pirmųjų sąskaita nuolat auga. Vidutinės klasės Be Quiet PowerZone gama neketina parodyti įspūdingų efektyvumo skaičių dėl šiai dienai jau tikrai neaukšto bronzinio sertifikato, tačiau naujausias Listan produktas talpina keletą vartotojui patrauklių savybių, susijusių ne tik su bendros PC sistemos aušinimo galios didinimu, bet ir potencialiai pagerintu patikimumu/patvarumu.

„AS mini“: „ASRock Z87E-ITX“ pagrindinė plokštė

Parašė: BC00 Data: 2013-11-17 22:20:24 Daugelis pagrindinių plokščių gamintoją, „ASRock“, prisimena kaip didžiuliam katinui, „AsusTek“ („Asus“), priklausančią pilką pelytę. Tiesą pasakius, niekada „Asus“ tos pelytės suvalgyti neketino, tačiau ją stumdė ir naudojo savo tikslams. Kone visą laiką, kuomet „ASRock“ priklausė „AsusTek“, dukterinė kompanija buvo naudojama kaip biudžetinių (geriausiu atveju vidutinės klasės) produktų kūrėja (platforma), kuriai įžengti į high-end klasė taip ir nebuvo leista. Situacija kardinaliai pasikeitė, kai „ASRock“ gavo nepriklausomybę: ji ne tik stipriai pakėlė savo biudžetinės produkcijos vertę, bet ir tapo konkurencinga aukščiausiame pagrindinių plokščių segmente, kuriame, išėjus „Intel Haswell“ procesoriams, „ASRock“ reprezentuoja „OC Formula“ serija. Pastarąją gamą pasiliksime ateičiai, šįkart susikoncentruodami ties kompaktiškų, bet vis dar spartinimui ir papildomų savybių gausai reiklius vartotojus. Vienintelė Z87 mikroschemų rinkinį turinti „ASRock“ mITX formato Z87E-ITX motininė minimalistiniame ėriuko kailyje saugo tai, kas gali sudominti bet kokio plauko pirkėją, pradedant ieškantį to pačio kompaktiškumo ir baigiant tuo, kuris nenori vardan mITX dizaino prarasti spartinimo galimybių ar pagerintos muzikos reprodukcijos, lyginant su daugeliu kitų pagrindinių plokščių.

Originali prigimtis: „Seasonic X-750“ (SS-750KM3)

Parašė: BC00 Data: 2013-11-16 21:02:22 „Seasonic“ inžineriniai sprendimai pas mus lankosi išties dažnai, kurie būna pateikiami dvejomis skirtingomis formomis: arba su originaliu lipduku, arba paskolinti kitiems maitinimo šaltinių gamintojams (pastarąjį žodį galima pavartoti ir kabutėse). Dažno svečio etiketė „Seasonic“ taikoma ne tik dėl mūsų galimybių ir atsidavimo testuojant maitinimo šaltinius, tačiau ir todėl, kad šiai dienai „Seasonic“ yra vienas populiariausių OEM gamintojų, o KM3 platforma yra kone dažniausias pasirinkimas aukštesnės-aukščiausios klasės sektoriuje. Šįkart vertinsime dar vieną KM3 narį: originalų, galintį tiekti 750 W, turintį 80+ Gold sertifikatą ir pilnai modulinį dizainą. Lygindami „Seasonic X-750“ ir „Corsair AX760“ pasižiūrėsime kaip gali skirtis tos pačios platformos rezultatai ir kuris maitinimo šaltinis vertesnis pirmenybės.

Ten, kur prasideda spalvoti lizdai - „Be Quiet! Straight Power E9“ 680 W

Parašė: BC00 Data: 2013-11-01 22:33:45 Kaip ir kievienam maitinimo šaltinių rinkos žaidėjui, norinčiam išgyventi nuožmioje rinkoje, taip ir „Listan“, reikalingas plataus diapazono portfelis. Nors šįkart dar nesikrapštysime arčiau vokiečių kompanijos portfelio dugno, ką žadame padaryti šiek tiek vėliau, tačiau žengsime žingsneliu atgal, lyginant su neseniai apžveltu labai aukštos klasės „Dark Power Pro 10“ maitinimo šaltiniu. Laipteliu žemiau laikoma „Straight Power“ vardu pavadinta PSU gama, o jos 680 W atstovas leis toliau aiškintis, link kokios stovyklos reikia pasukti renkantis 650-750 W galios, 80+ Gold efektyvumo sertifikatą turintį, maitinimo šaltinį.

Skiepai nerangiam monitoriui: „SilverStone ARM11SC” ranka

Parašė: BC00 Data: 2013-10-28 19:30:09 Nors monitorių gamintojai to labai aiškiai nepropaguoja, galima surasti kone identiškų gaminių tarpusavyje besiskiriančių tik stovu arba kitaip vadinama koja. Žinoma, daugeliui aktualiausias LCD matricos tipas, atsako laikas ar galų gale dizainas, tačiau pritaikyto stovo ergonomika turbūt yra pagrindinė antro plano savybė, leidžianti išlaikyti pačią patogiausią sėdėjimo pozą ir patį kokybiškiausią vaizdą (priklausantį nuo matricos ir jos apžvalgos kampų), išvengiant tokių nemalonių interjero detalių, kaip knygos ar kito ne pagal paskirtį panaudoto plokščio daikto. O pasigaminta pakyla išsprendžia tik dviejų krypčių problemą. Pastarųjų absoliučiai neturėtų likti su labai pravarčiu periferiniu įrenginiu iš „SilverStone” - ARM11SC ranka.

Jaunesnėlis „OCZ Vector“ brolis - „Vertex 450“ 256 GB SSD kaupiklis

Parašė: BC00 Data: 2013-10-26 16:20:35 Paskutiniu vartotojams reikšmingu „OCZ“ žingsniu be abejonės laikoma koncentracija į jau nuosavą „Barefoot 3“ valdiklį. Atsisakiusi daugybės biudžetinės klasės SSD kaupiklių, o tuo pačiu ir „SandForce SF-2281“ valdiklių, kurie kompanijos metraštyje paliko gana tamsius įrašus, „OCZ“ ir „Barefoot 3“ pradeda sieti tamprus ryšys – didžiuliai lūkesčiai. Dabartiniame asortimente turėdama vienintelį SF-2281 grįstą SSD kaupiklį – „Vertex 3.20“ – kuriuo buvo bandoma rinkai pateikti „Vertex 3“ už mažesnę kainą, dėja, darytos apžvalgos metu – nesėkmingai, „OCZ“ bando sustiprinti pozicijas kartu su „Vertex 450“. Pastarasis linksniuojamas kaip jaunesnėlis flagmano „Vector“ brolis.

„Enermax Revolution87+“ 650 W maitinimo šaltinis

Parašė: BC00 Data: 2013-10-25 19:08:46 „Platimax“ modeliui patvirtinus savo vardą, kainą ir užimamą padėtį ne tik tarp „Enermax siūlomų, bet ir visų „high-end“ rinkoje esančių maitinimo šaltinių, turime galimybę pasižiūrėti į laipteliu žemiau esančią „Revolution87+“ (Revo87+) seriją. Būnant visiškai tiksliems, tarp „Platimax“ ir „Revolution 87+“ įsimaišo MAXREVO maitinimo šaltiniai. Galingiausiems „Platimax“ modeliams turint daugiau kosmetinius vidaus pakeitimus, lyginant su MAXREVO, panaši situacija esti ir tarp silpnesnių „Platimax“ ir „Revolution87+“ narių. Nesigainiodama 80+ Platinum lipduko, „Enermax“ nusprendė leisti išlaikyti 650 W „Revolution87+“ modeliui pagrindines „Platimax“ savybes, tik už kur kas prieinamesnę kainą. Tiesa, Revo87+ savo vertę turės rodyti ne prieš identiškos galios „Platimax“ modelį, bet prieš „Be Quiet! Dark Power Pro 10“ (DPP10), kuris jau spėjo pabuvoti mūsų laboratorijoje.

Švelnus atoveiksmis į prisilietimą: „Enermax iVektor“

Parašė: zirnis Data: 2013-10-20 13:44:02 Praeitą karta apžvelgdami „Enermax Fulmo ST“ korpusą nesuklydome teigdami, kad „Enermax“ paskutiniu metu vis daugiau dėmesio skiria korpusams, „iVektor“ tai įrodo dar kartą. „iVektor“ yra pristatomas, kaip pirmasis korpusas iš naujos „Enermax“ „gaming“ produktų linijos, kurios devizas yra "Ahead of the game".
  1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 29  
Reklama
Reklama
Reklama
Apklausa
Kokio tipo matricą turi Jūsų monitorius?

IPS

TN

VA

PLS

Nežinau

Facebook
©2007-2014 Technews.lt
Apie/About | Taisyklės | RSS | Pagrindinis | Naujienos | Apžvalgos | Straipsniai | Diskusijos