Apžvalgos ir straipsniai
„Enermax Liqtech 120X“ AIO
„Liqtech 120X“, panašu, yra to paties OEM gamintojo uždara vandens sistema kaip ir TD03, tačiau „Enermax“ savo produktui parinko kitokį ventiliatorių valdymą ir įprastas gumos pluošto žarneles.
„Seasonic Platinum P-860“ (SS-860XP2 F3)
Bandysime dar kartą „prisikabinti“ prie „Seasonic“. Pastaroji, atrodo, viską aukščiausiame segmente daro nepriekaištingai. Pažiūrėkime, ar teks dar kartą nusilenkti prieš KM3 platformą.
Palydint ir laukiant: „Noctua NH-D14“
Prieš pasikeičiant efektyviausio „Noctua“ aušintuvo sosto valdytojui, turime antrą ir paskutinę galimybę patikrinti NH-D14 efektyvumą. Šįkart su kur kas pavojingesniais varžovais.
Lanksti dėžutė: „Bitfenix Prodigy M“
Pradžiai kompaktiško dizaino korpusų mylėtojus išsamiai supažindinsime su seniausiai iš trijų šeimų pristatytu, „Prodigy“ gamai priklausančiu, Prodigy M korpusu, kuris tinka mATX ir mITX plokštėms.
Partneriai
Reklama
Apžvalgos

Tebūnie tyla: Seasonic Platinum-520 Fanless (SS-520FL)

Parašė: BC00 Data: 2013-09-15 14:26:54 Pasyvi arba visiškai pasyvi sistema net ir šiais moderniais laikais vis dar yra gana dideliu tabu. Tai sąlygoja dvi esminės priežastys. Pirma - kaina. Antra - nedidelė pasiūla. Ir abu aspektai be didelių išimčių liečia tris pagrindines sudedamąsias pasyvios sistemos dalis: CPU aušintuvą, vaizdo plokštę ir maitinimo šaltinį. Žinoma, visiškai pasyviai sistemai reikės priskirti ir unikalų korpusą. Vaizdo plokštėms, ypač galingesnioms, visiškai neturint pasyvaus aprėdo, asortimentą kiek praplėčia dalis CPU aušintuvų ir PSU gamintojų, tačiau ir čia reikiamų komponentų bendrą skaičių sutalpinsime vos ant dviejų rankų pirštų. Pradedame kelionę link pasyvaus „build'o“ kartu su „Seasonic“ ir jos pasyviu 520 W maitinimo šaltiniu.

Nepanašus į brolius: „Enermax Fulmo ST“

Parašė: zirnis Data: 2013-09-12 19:33:48 „Enermax“ paskutiniu metu vis daugiau dėmesio skiria korpusams, kurie pasižymi originaliu dizainu bei sprendimais, šiandien apžvelgiamas „Enermax Fulmo ST“ „mid-tower“ korpusas – puikus to įrodymas. „Fulmo ST“ pagal savo kainą „Enermax“ korpusų gamoje įsitaiso tarpe prieš anksčiau jau apžvelgto aukščiausios klasės „Fulmo GT“ ir vidutinės klasės „Fulmo“ korpusų. Verta paminėti, kad be vardo „Fulmo ST“ turi mažai bendro su „Fulmo GT“ ir „Fulmo“ korpusais, bet nesijaudinkit, tai tikrai nereiškia, kad „Fulmo ST“ yra prastesnis brolis.

Aušintuvas taupantiems - „Raijintek Themis“

Parašė: Katonas Data: 2013-09-11 21:41:56 Dar vienas pretendentas aušintuvų rinkoje - „Raijintek“. Manau kol kas retas, kuris girdėjo apie šią firmą, bet kuo daugiau tuo linksmiau, sveika konkurencija ir galimybė rinktis vartotojui tikrai nepakenks. Kaip visada nauji rinkos dalyviai pilni entuziazmo ir ryžto, o mes galėsime įvertinti ar naujokui pavyko įžengti į rinką su konkurencingu produktu. „Raijintek“ mums suteikia progą apžvelgti vieną iš naujų gaminių vardu „Themis“

„Roccat Kone Pure Hellfire Red“ — krapštukų pelė

Parašė: TMNRokas Data: 2013-09-11 11:40:45 Prieš penkis metus „Roccat“ labai sėkmingai startavo entuziastams skirtų žaidimų pelių seriją „Kone“. Per šį laikotarpį Hamburge įsikūrusi kompanija susilaukė daug dėmesio ir nenustoja tobulinti savo produktų. Mūsų rankose „Roccat Kone Pure Hellfire Red“. Tai viena iš keturių „Special edition“ pelyčių, be jos galima pasirinkti dar tris dizainus: „Inferno Orange“, „Polar Blue“ ir „Phantom White“.

Crucial M500 480 GB - naujas MLC „bang for litas“ standartas

Parašė: BC00 Data: 2013-09-09 15:03:21 Kuo patogesnės vietos po saule SSD rinkoje bandoma surasti trimis pagrindiniais būdais. Pirmasis apima spartą, patikimumą ir dar kartą spartą. Antruoju būdu bandoma pasiūlyti kuo patrauklesnį kainos/spartos santykį ir čia, kaip ir pirmuoju atveju, galima įtraukti ne vieną ir ne du SSD kaupiklių gamintojus. Mažiausiai trys kompanijos varžosi dėl sparčiausiojo karūnos. Nenuostabu, kad jos turi siekį užkariauti ir pinigais nesišvaistančius, bet patrauklios spartos tebenorinčius, pirkėjus, todėl savo asortimente bandoma palaikyti bent vieną išsiskiriantį produktą. Tačiau egzistuoja ir trečiasis konkurencingumo būdas arba vartotojų luomas, kuris nori gauti kuo didesnę talpą, žinoma, už kuo mažesnę kainą. Čia įnirtinga kova vyksta tarp dviejų gamintojų: „Samsung“ ir „Crucial“. Būtent pastarosios kompanijos naujausią M500 seriją šiandien ir apžvelgsime, kuri pabandys sukurti ketvirtą – kainos/spartos/talpos – zoną, ir joje pasižymėti.

Antec Kuhler 920 v4 uždara vandens sistema

Parašė: BC00 Data: 2013-09-07 16:19:06 Pradėdamas dar vieną uždaros vandens sistemos apžvalgą, negaliu pažadėti, kad pakilsime iki pat „Antec" siūlomų vandens aušintuvų viršūnės. Šįkart išbandysime viduriuką – Kuhler 920 v4. Lyginant su seniau apžvelgtu biudžetiniu Kuhler 620 v4, 920-asis modelis pasižymi didesniu radiatoriaus gyliu bei galingesne pompa. Pakeitimai taip pat atlikti kalbant apie pridedamų ventiliatorių skaičių ir jų patogesnį valdymą. Kas iš visų šitų patobulinimų išeina netrukus sužinosime.

SilverStone Raven 04 (RV04): varnas su apkarpytais sparnais

Parašė: BC00 Data: 2013-09-01 13:47:53 Tik labai nedidelė dalis HW kompanijų teikiasi savo produktų pavadinimus susieti su gyvūnais ar, sakykime, ta pačia gamta. Dažniausiai pasirenkami tiesioginiai ar kiek iškreipti žodžiai, susiję su gaminio paskirtimi, arba parenkamas tiesiog skaičių ir raidžių kratinys. Tokį derinį (RV04) turėsime apžvelgdami ypatingais bruožais išsiskiriantį „SilverStone“ korpusą. Skaičiai „04“ leidžia suprasti, kad tai ketvirtasis produktas eksliuzivinėje, entuziastų pamėgtoje, gamoje, tuo tarpu raidės „RV“ slepia žodį varnas (angl. raven). Išties nelengva suprasti, ką bendro gali turėti paukštis su korpusu, tačiau labai panašu, kad būtent ketvirtu bandymu „SilverStone“ pavyko geriausiai pažaboti varno tematiką: juodų pašiauštų plunksnų fragmentai, akiplėšiškas, kiek grubokas ir niekada oro padangėje nepritrūkstantis kūrinys.

Synology DS213+ NAS serveris

Parašė: BC00 Data: 2013-08-26 13:00:47 NAS (angl. network-attached storage) sistemomis susidomi tie, kurie nori savo turimus duomenis saugiai iškelti ir tuo pačiu patogiai pasiekti iš virtualios duomenų talpyklos. „Synology“ tuo tarpu domisi suinteresuotomis potencialių vartotojų grupėmis ir stengiasi pasiūlyti įvairaus plauko NAS sistemų. Po „DiskStation“ (DS) prierašo sekantis skaičius rodo palaikomų kaupiklių skaičių, sekantys du – gamos startavimo metus, o pačiame gale sutinkamas žymėjimas – vartotojų grupę, kuriai produktas labiau taikomas. „+” skirtas daugiau spartos ieškančiai grupei, „j” – tiems, kuriems aktualesnės saugojimo savybės, o paskutinio inicialo nebuvimas parodo, kad produktas pasižymi įvairiapusiškumu.

Seasonic P660XP2 maitinimo šaltinis

Parašė: Suvirintojas Data: 2013-08-22 21:31:00 Džiugu, jog „Technews“ sukaupėme jau pakankamai nemažą vidutinės galios maitinimo šaltinių apžvalgų bagažą. Nuo įprastų nebrangių egzempliorių kaip „Corsair CX600M“, iki auksinių ar platininių monstrų kaip „Fractal Design Newton R3“. Šiandien sąrašą papildom dar vienu monstriuku - „Seasonic Platinum 660XP2“ 660W maitinimo šaltiniu, pasižyminčiu puikiomis specifikacijomis ir, tikėkimės, tokiais pačiais puikiais testų rezultatais.

Corsair Carbide Air 540: žingsnis link teisingo vidaus išplanavimo

Parašė: BC00 Data: 2013-08-22 21:28:05 Paeiliui apžvelgę tris „Corsair“ maitinimo šaltinius atradome, kad AX(i) serija sukurta štampuoti rekordus, tuo pačiu išlaikant nors ir aukštą, bet lengvai pateisinamą ir labai konkurencingą kainą. Tuo tarpu CX klasės gaminys įrodė esantis solidžiu pasirinkimu taupiam vartotojui. „Corsair“ šiuo metu koncentruojant didelį dėmesį į periferinius įrenginius ir žaidėjams skirtus korpusus, gauname galimybę pasižiūrėti į patį naujausią kompanijos gaminį – „Carbide Air 540“. Korpusas pasižymi netipiška kubo forma ir yra padalintas į dvi atskiras vidaus zonas.

Cooler Master V1000: kainos/kokybės santykis, kokio rinka dar nematė

Parašė: BC00 Data: 2013-08-16 13:29:36 Cooler Master suka kitu keliu aukštesnės klasės maitinimo šaltinių fronte: vienas didžiausių, o galbūt net pats didžiausias, korpusų gamintojų nusprendė nebebūti ištikimu OEM’ui Enhance Electronics ir pabandė susikooperuoti su Seasonic. Šeimyniniame gyvenime išdavystė išgyvenama skaudžiai, todėl nežinia kaip jaučiasi Enhance Electronics. Vis dėlto Cooler Master jos paslaugų neatsisako, mat didžioji dalis pačių paklausiausių kompanijos maitinimo šaltinių ir toliau bus paremti šio OEM’o platformomis, tačiau jau dabar sklando kalbos, kad Seasonic su Cooler Master sugebėjo pagimdyti labai stiprią, puikiu kainos/kokybės santykiu pasižyminčią V seriją.

Patriot Viper III DDR3 2x 4 GB 1600 MHz modulių rinkinys

Parašė: BC00 Data: 2013-08-13 14:01:42 Pasirinkti savo sistemai tinkančius operatyvios atminties modulius (RAM) tampa ir lengva, ir tuo pačiu sunku. Akivaizdu, kad 2013 metų antroje pusėje savo kompiuteriams ieškome standartu tapusių DDR3 1600 MHz modulių. Pažiūrime į HW parduotuvės kainoraščius, ir kas toliau? Įprasta, kad vien vienas gamintojas tokių pačių specifikacijų modelius yra paskirstęs po tris – keturias atskiras šeimas, o gamintojų skaičius priartėja prie penkių. Tai įneša sumaišties ir pasirinkimas mažų mažiausiai tampa nelengvas. Vis dėlto prašauti sunku, nes daugeliui vartotojų pagrindinė RAM užduotis – tiesiog funkcionuoti. Kaip funkcionuoja „Patriot Viper III“ 2x 4 GB rinkinys sužinosite netrukus.
  1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 28  
Reklama
Reklama
Reklama
Apklausa
Ar jūsų sistema turi SSD kaupiklį?

Taip

Taip, daugiau nei vieną

Ne, bet artimiausiu metu žadu įsigyti

Į SSD, kaip technologiją, žiuriu skeptiškai - ne mano planuose

Įsigyti neketinu, nes vis dar per brangūs

Facebook
©2007-2014 Technews.lt
Apie/About | Taisyklės | RSS | Pagrindinis | Naujienos | Apžvalgos | Straipsniai | Diskusijos