Apžvalgos ir straipsniai
„AMD Mantle“ su „MSI R9 280X Gaming OC“
Į antrąjį dublį patenka ne tik spartos skirtumas tarp „AMD Mantle“ ir DirectX API, bet ir „MSI R9 280X Gaming OC“ spartinimas ir „Twin Frozr V“ aušinimo sistemos įvetinimas.
„FiiO X3“ skaitmeninis grotuvas
Ką daryti, jei netenkina telefono garso posistemė, telefono ir DAC’o dėžutės kombinacija kelionėms skirtų kelnių kišenei atrodo per didelė arba išsirinktas DAC’as su telefonu tiesiog nesuderinamas?
„MSI GTX 750 Ti Gaming OC“
Nenuostabu, kad didžiulio pasisekimo sulaukusi „Twin Frozr IV“ aušinimo sistema yra sumontuota ir ant „MSI GTX 750Ti Gaming OC“ vaizdo spartintuvo. Galbūt ji ne tik negirdima, bet ir itin šalta?
„Palit GTX 750 Ti StormX Dual“
Šiandienos tikslas – išsiaiškinti, ar kur kas didesnius „out of the box“ dažnius turinti „Palit GTX 750 Ti StormX Dual“ yra tinkama komfortabiliam žaidimui naudojant 1920 x 1080 rezoliuciją.
Partneriai
Reklama
Apžvalgos

„Corsair Force LS“ 240 GB SSD kaupiklis

Parašė: BC00 Data: 2014-01-13 19:38:52 Atlikti balsavimai parodė, kad mūsų lankytojai pasitiki „Corsair“ galimybėmis pagaminti patvarų ir patikimą SSD kaupiklį. Vis dėlto savo kelią į tvirtas pozicijas SSD rinkoje „Corsair“ pradėjo nuo „SandForce“, „Marvell“ ir „Phison“ valdiklių. Greitesnius SSD kaupiklius kompanija lipdė nuo „SandForce“, tuo tarpu pirmos kartos „Phison“ buvo skirti biudžetinės klasės produktams, pagrinde „Nova 2 serijai, kuri naudojo „Phison“ sukurtą S5 valdiklį. Šiuo metu „Corsair“ savo portfelyje turi „SandForce SF-2281“, „LAMD Amber“ ir visai neseniai pasipildė naujos kartos „Phison S8“ valdikliu. Pastarasis skirtas „Corsair Force LS“ serijai, turinčiai patenkinti spartai ne itin reiklių taupančių pirkėjų norus. Patikrinsime, ar 240 GB Force LS gali tapti pamaina „SandForce SF-2281“ naudojantiems valdikliams.

„Enermax Revolution X't“ 530 W maitinimo šaltinis

Parašė: BC00 Data: 2014-01-12 22:11:01 Kurį laiką buvo spekuliuojama apie atnaujintą vidutinės klasės „Enermax Tritahlor“ maitinimo šaltinių seriją, kuri turėtų gauti 80+ Gold efektyvumo sertifikatą. Tačiau kaip vėliau paaiškėjo, „Enermax“ nusprendė atiduoti naujo produkto globą visiškai naujai serijai – „Revolution X‘t“. Ją sudaro keturi kiek keistos talpos (430, 530, 630 ir 730 W) maitinimo šaltiniai, be 80+ Gold sertifikato turintys pusiau modulinį kabelių dizainą, 139 mm skersmens „Twister Bearing“ ventiliatorių ir PSU ilgaamžiškumą turinčią pagerinti „HeatGuard“ funkciją, kuri pasisavinta iš aukštesnės klasės „Revolution87+“, „MAXREVO“ ir „Platimax“ serijų.

Bevielis „Asus AC-RT56U“ 802.11ac maršrutizatorius

Parašė: BC00 Data: 2014-01-07 16:37:41 Šių laikų namuose suintensyvėjęs mobilių įrenginių skaičiaus augimas ir didėjančios media turinio transliavimo apimtys priverčia tobulinti bevielio ryšio perdavimo technologijas. Du metus plėtotas naujos kartos 802.11ac standartas į rinką įsiveržė vos prieš keletą mėnesių ir turėtų būti plačiai naudojamas iki 2016 metų. Norint pajusti naujausio 802.11ac standarto tiekiamą padidėjusią spartą, stabilumą ir išaugusią skleidžiamo WiFi signalo aprėptį reikalingas pajėgus maršrutizatorius. Neabejojam, kad naujajam standartui paplitus labiau, atitinkamų maršrutizatorių tiekėjų gretos išaugs, tačiau kol kas viena pirmųjų 802.11ac palaikytoju tampa Asus su savo aukštos klasės AC-RT56U bevieliu maršrutizatoriumi.

„SilverStone SF30SF“ SFX maitinimo šaltinis

Parašė: BC00 Data: 2014-01-05 22:18:16 Sparčiai populiarėjančios reikliems žaidimams komplektuojamos kompaktiškos mini-ITX sistemos reikalauja atitinkamo korpuso. Nors rinkoje galime rinktis ir iš mini-ITX korpusų suderinamų su ATX formato maitinimo šaltiniais, daugelio itin mažų dėžučių išplanavimas yra pritaikytas SFX formato maitinimo šaltiniams. Galbūt vos 300 W galios „SilverStone“ mažytis agregatas nėra pats tinkamiausias kandidatas mini-ITX sistemai su ypač galinga vaizdo plokšte, tačiau antruoju SFX maitinimo šaltiniu mūsų testavimo stende tampantis ST30SF pabandys įrodyti, kad rinkoje yra ir išties solidžių SFX formato maitinimo šaltinių.

„FSP200-50GSV“ 200 W SFX mažylis

Parašė: Suvirintojas Data: 2013-12-31 16:25:12 Iki šiol Technews testavome išskirtinai ATX formato maitinimo šaltinius. Ir tai suprantama, kadangi ATX maitinimo blokai užima absoliučią daugumą visos atskirai parduodamų maitinimo šaltinių rinkos. Ir visgi mažesnio standarto maitinimo blokai per pastaruosius kelerius metus pradėjo susilaukti žymiai daugiau dėmesio.

„NZXT Kraken X40“: ar gali su manimi susitvarkyti?

Parašė: BC00 Data: 2013-12-27 15:24:17 Net su lėtai besisukančiais „Alpenfohn“ ventiliatoriais „NZXT Kraken X60“ ramiai įsitaisius grafų viršūnėje šįkart gauname progą išbandyti Kraken X40. Tai mažiau paplitęs 140 mm modelis (lyginant su 120 mm populiarumu), šįkart sukomplektuotas su vienu standartiniu NZXT ventiliatoriumi, o ne „Bitfenix“, „Alpenfohn“ ar „Noiseblocker“ sprendimais, kurių derinius taip pat gali pasiūlyti „Caseking.de“ parduotuvė. NZXT žodžio kišenėje neieško ir teigia, kad X40 efektyvumu gali prilygti tokiems AIO sprendimams, kaip „Corsair H100i“. Pastarojo neturėdami seksime, ar gali Kraken X40 prilygti “Cooler Master Eisberg 240L Prestige“.

Kai pasirinkimą nulemia geografinė padėtis: „Corsair RM750“

Parašė: BC00 Data: 2013-12-22 23:58:51 Pagrinde naudodamasi „Seasonic“, „Chanell Well Technology“ (CWT) ir „Flextronics“ OEM gamintojų paslaugomis „Corsair“ galiausiai kooperatizuojasi su „Chicony“. Nors iki skausmo žinomas pavadinimas grąžina šilčiausius jausmus tūkstantmečio sandaros klaviatūroms, anų ir šių laikų „Chicony“ nėra tas pats vienetas. „Chicony Electronics“ grupei priklausantis „Chicony Power Technology Co.“ padalinys „Corsair“ prašymu sutiko sukurti pinigine išraiška labai patrauklią efektyvumui ir tylai optimizuotą platformą, priešakyje su 80+ Gold sertifikatu, pilnai moduliniu dizainu, Zero RPM režimu, žemo profilio kabeliais ir „Corsair Link“ funkcija, leidžiančia stebėti +12V linijos įtampą ir ventiliatoriaus darbą. Lietuvos rinkoje „Enermax“ prekinis ženklas „LEPA“ ir jos „G“ serija staiga gauna rimtą iššūkį?

„Gigabyte Gsmart Roma R2“ išmanusis telefonas

Parašė: BC00 Data: 2013-12-22 20:45:05 „Gigabyte“ portfeliui esant labai dideliam, pradedant klausimų nekeliančiomis vaizdo ir pagrindinėmis plokštėmis bei baigiant kur kas skurdesnių atsiliepimų sulaukusiais periferiniais prietaisais ir maitinimo šaltiniais, akivaizdu, kad ši Taivano kompanija yra išvysčiusi skirtingo lygio, apimant kokybę, taikomas technologijas ir pasirinkimo dydį, produktų nišas. Neseniai „Gigabyte“ tapo vienu iš labai nedaugelio HW gamintojų, kurie į savo asortimentą įtraukia ir išmaniuosius telefonus. Tam buvo sukurtas „Gsmart“ prekinis ženklas, kuriam šiandien priskiriamas „Gigabyte Gsmart Roma R2“ – 4“ IPS ekraną turintis išmanusis telefonas, pasižymintis patraukliu kompaktišku dizainu, 5 Mpix kamera ir galintis priimti dvi SIM korteles.

„GoClever Aries 70“ planšetinis kompiuteris - kelias sumaniam pasirinkimui?

Parašė: BC00 Data: 2013-12-16 20:16:34 Jau keli metai kompiuterių rinkai iš lėto, bet dėsningai krypstant iš neportatyvios į portatyvią, pastarąjį procesą pagreitino planšetinių kompiuterių atsiradimas. Galima nuspėti, kad jos atsikando ir dalį nešiojamų kompiuterių pardavimų - kartais vartotojui tereikia nebrangaus, kompaktiško ir negalingo įrenginio, tokiu būdu aplenkiant nešiojamus kompiuterius. Šiandien su potencialiais tokio tipo pirkėjais pasiaiškinsime, ar „GoClever“ firmos „Aries 70“ gali būti sutapatintas su firmos pavadinimu ir tapti protingu pasirinkimo keliu renkantis nebrangią planšetę.

Prestižas su priekaištais: „Cooler Master Eisberg 240L Prestige“

Parašė: BC00 Data: 2013-12-10 13:47:49 „Cooler Master“ apėmęs noras dominuoti entuziastams skirtoje AIO vandens aušinimo rinkoje ir pačių aukščiausių sprendimų trūkumas iš OEM gamintojų „Asetek“ ir „CoolIT“ paskatino šį Taivano gamintoją susikooperuoti su vokiečių aušinimo vandeniu specialistu „Alphacool“. Simbiozė leido sukurti unikalią, HW komponentų prijungimo- išplėtimo galimybe pasižyminčią, „Eisberg“ seriją, kurią reprezentuoja du skirtingo dydžio modeliai: „Eisberg 120L Prestige“ ir „Eisberg 240L Prestige“. Taigi, ar 240L ledkalnis sugebės paskandinti visus prieš tai testuotus laivus, kurių šturvalus valdo „NZXT“, „Antec“ ir keletas orinių aušintuvų gamintojų?

„Roccat Isku FX“ — klaviatūra MMO asams

Parašė: TMNRokas Data: 2013-12-03 18:12:22 Šiandien išsirinkti klaviatūrą nėra taip paprasta kaip prieš dešimt metų, kai pakakdavo patikrinti ar veikia visi klavišai ir išsirinkti jungtį — PS/2 arba USB. Atsiradus paklausai nišiniams produktams gamintojai pradėjo kurti klaviatūras su papildomu funkcionalumu, taip pat ir žaidimams. „Roccat Isku“ buvo atnaujinta ir patobulinta, dabar prie pavadinimo puikuojasi FX raidelės, o kaina šoktelėjo apie 70 Lt. „Roccat Isku FX“ naudoju pusę metų, ką apie ją galvoju — skaitykite toliau.

„Transcend SSD720“ 256 GB SSD kaupiklis

Parašė: BC00 Data: 2013-12-02 21:50:06 Prieš keletą metų mūsų apžvalgų asortimente įsimaišęs SSD kaupiklis sukeldavo didelį ažiotažą. Dabar to nebėra ir šie vartotoją iki ausų savo sparta pradžiuginantys įrenginiai pas mus svečiuojasi gana dažnai. Duomenų bazę pradėję kaupti nuo „SandForce SF-2281“ valdiklį turinčių SSD kaupiklių, vėliau apžvelgėme ne vieną ir kito gamintojo („Marvell“, „Indilinx“) valdiklį turinčius produktus. Tiesą pasakius, paskutiniu metu turėjome nedidelį „Marvell valdiklius naudojančių SSD kaupiklių bumą, todėl bandome grįžti į ištakas: išsiaiškinsime, ar vienas ant popieriaus greičiausių SF-2281 valdiklį turinčių ir „Transcend SSD720“ serijai priklausantis kaupiklis yra pajėgus išlikti nuožmioje konkurencijoje.
  1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 30  
Reklama
Reklama
Reklama
Apklausa
Kokio tipo matricą turi Jūsų monitorius?

IPS

TN

VA

PLS

Nežinau

Facebook
©2007-2014 Technews.lt
Apie/About | Taisyklės | RSS | Pagrindinis | Naujienos | Apžvalgos | Straipsniai | Diskusijos