Samsung greit į rinką išleis 128 GB SSD diskus

Korėjos technikos milžinas Samsung sako, kad greitai pradės masinę 1,8 ir 2,5 colio Solid-State Drives (SSD) gamybą mobiliąjai įrangai. Kompanija taip pat sako, kad jie turi daug SSD diskų vienetų, tad juos tikisi pardavinėti labai konkurencingomis kainomis. Kompanija yra nusitaikiusi į visus kainų segmentus, tad galime tikėtis ir SSD skirtų masinei rinkai.
MLC diskai, kuriuos ir gamina Samsung, gali pasigirti galintys 70 MB/s greičiu įrašinėti ir 90 MB/s greičiu skaityti informaciją, nors tai yra mažiau nei gali SLC, kurie skaito informaciją 130 MB/s greičiu. Kol kas SSD diskai tuo ir skiriasi, bei talpa, žinoma.
Samsung 128 GB SSD diską sudaro 64 MLC NAND flash lustai po 2 GB. Kompanija taipogi tvirtina, kad šis diskas naudoja 0,2 W energijos ramybės būsenoje, o aktyvioje būsenoje – 0,5 W. Standžiojo disko gyvavimo laikas yra 20 kartų ilgesnis nei įprasto kietojo disko, tai yra apie 80-90 metų, kai tuo tarpu įprastas kietasis diskas tegyvuoja 5 metus.
Naujausi komentarai